PAC SET kanaal 8-serie 7,1 kW (R32) 230V
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW71AUD8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Afzekering apparaat | 20 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1100 mm |
| Breedte buitenunit | 900 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 4,06 |
| Diepte binnenunit | 700 mm |
| Diepte buitenunit | 340 mm |
| EER (koeling) | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden | A++ |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 34|40 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 34|40 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|56 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|56 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|54 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|68 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 33 kg |
| Gewicht buitenunit | 53 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 245 mm |
| Hoogte buitenunit | 750 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|7 kW |
| Koudemiddelinhoud | 1,5 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 1000|1360 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 1000|1360 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 70 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|7 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|5,5 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4,6 |
| SEER (koeling) | 7,2 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 15,8 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|8 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 340 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 216 % |
Downloads
PAC SET kanaal 8-serie 7,1 kW (R32) 230V
AUW71AUD8-1
AUW71U4RK8
AUD71UX4RFM8
YXEC01U1E-INCL
Optionele keuze
CD303043
CD303132
CD303139
CD506303
CD506305
CD505301
CD404301
CD414037
CD515828
CD515079
CD505052
CD505002
CD505054
CD505006
CD505497
CD505508
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HYJMRA10D
HCPCH3C1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW71AUD8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Afzekering apparaat | 20 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1100 mm |
| Breedte buitenunit | 900 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 4,06 |
| Diepte binnenunit | 700 mm |
| Diepte buitenunit | 340 mm |
| EER (koeling) | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden | A++ |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 34|40 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 34|40 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|56 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|56 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|54 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|68 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 33 kg |
| Gewicht buitenunit | 53 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 245 mm |
| Hoogte buitenunit | 750 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|7 kW |
| Koudemiddelinhoud | 1,5 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 1000|1360 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 1000|1360 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 70 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|7 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|5,5 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4,6 |
| SEER (koeling) | 7,2 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 15,8 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|8 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 340 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 216 % |