Hisense SET Hi-Therma Integra Combi 4,4 kW
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AHS044HCD-SET |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Heating |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Breedte binnenunit | 595 mm |
| Breedte buitenunit | 900 mm |
| COP bij 7/35°C volgens EN 14511 | 5,1 |
| Diepte binnenunit | 625 mm |
| Diepte buitenunit | 340 mm |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden | A+++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden | A++ |
| Geschikt voor bijverwarming CV | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Gewicht binnenunit | 124,5 kg |
| Gewicht buitenunit | 49,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 1885 mm |
| Hoogte buitenunit | 750 mm |
| Koeling geïntegreerd | Ja |
| Koelvermogen bij 35/18°C volgens EN 14511 | 5,6|5,6 kW |
| Koelvermogen bij 35/7°C volgens EN 14511 | 4,4|4,4 kW |
| Koudemiddelinhoud | 0,98 kg |
| Max. leidinglengte | 40 m |
| Model | Compleet |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 1/2" |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Ruimtetemperatuur regeling | Ja |
| SCOP toepassing bij gemiddelde temperatuur (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden | 3,23 |
| SCOP toepassing bij lage temperatuur (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden | 5 |
| Solar-integratie | Nee |
| Soort optimalisatie | Ruimtethermostaat |
| Type koudemiddel | R32 |
| Type pomp (systeempomp) | Standaard |
| Type regeling | Aan/Uit |
| Verwarmingsvermogen bij 7/35°C volgens EN 14511 | 4,4 kW |
| Verwarmingsvermogen bij -7/35°C volgens EN 14511 | 4,4 kW |
| ηs, h (toepassing bij gemiddelde temp. (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | 126 % |
| ηs, h (toepassing bij lage temp. (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | 197 % |
Hisense SET Hi-Therma Integra Combi 4,4 kW
AHS044HCD-SET
AHW044HCDS1
AHS044HCDSAA
Optionele keuze
CD303041
CD303131
CD303138
CD506303
CD506305
CD506302
CD506304
CD505302
UC028WJ
CD505051
CD505053
CD505497
CD505508
CD515626
CD515627
CD515828
Optionele keuze
HSXEVC04
HCCSH64H2C1M01
HTSE1000A1
HESE3W25A
UC028WJ
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AHS044HCD-SET |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Heating |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Breedte binnenunit | 595 mm |
| Breedte buitenunit | 900 mm |
| COP bij 7/35°C volgens EN 14511 | 5,1 |
| Diepte binnenunit | 625 mm |
| Diepte buitenunit | 340 mm |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden | A+++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden | A++ |
| Geschikt voor bijverwarming CV | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Gewicht binnenunit | 124,5 kg |
| Gewicht buitenunit | 49,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 1885 mm |
| Hoogte buitenunit | 750 mm |
| Koeling geïntegreerd | Ja |
| Koelvermogen bij 35/18°C volgens EN 14511 | 5,6|5,6 kW |
| Koelvermogen bij 35/7°C volgens EN 14511 | 4,4|4,4 kW |
| Koudemiddelinhoud | 0,98 kg |
| Max. leidinglengte | 40 m |
| Model | Compleet |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 1/2" |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Ruimtetemperatuur regeling | Ja |
| SCOP toepassing bij gemiddelde temperatuur (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden | 3,23 |
| SCOP toepassing bij lage temperatuur (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden | 5 |
| Solar-integratie | Nee |
| Soort optimalisatie | Ruimtethermostaat |
| Type koudemiddel | R32 |
| Type pomp (systeempomp) | Standaard |
| Type regeling | Aan/Uit |
| Verwarmingsvermogen bij 7/35°C volgens EN 14511 | 4,4 kW |
| Verwarmingsvermogen bij -7/35°C volgens EN 14511 | 4,4 kW |
| ηs, h (toepassing bij gemiddelde temp. (55 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | 126 % |
| ηs, h (toepassing bij lage temp. (35 °C) bij gemiddelde omstandigheden) | 197 % |