PAC SET kanaal 8-serie 2,6 kW (R32) 230V
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW26ADT8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Afzekering apparaat | 16 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 910 mm |
| Breedte buitenunit | 810 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 4,31 |
| Diepte binnenunit | 447 mm |
| Diepte buitenunit | 280 mm |
| EER (koeling) | 4,41 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden | A+ |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|53 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|62 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 18 kg |
| Gewicht buitenunit | 34 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 190 mm |
| Hoogte buitenunit | 580 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 2,6|2,6 kW |
| Koudemiddelinhoud | 0,87 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 400|600 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 400|600 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 15 m |
| Max. leidinglengte | 35 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4,3 |
| SEER (koeling) | 7,2 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,52 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 3,2|3,2 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 340 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 202 % |
Downloads
PAC SET kanaal 8-serie 2,6 kW (R32) 230V
AUW26ADT8-1
AUW26U4RS8
ADT26UX4RBL8
YXEC01U1E-INCL
Optionele keuze
CD303040
CD303130
CD303298
CD506302
CD506304
CD505301
CD404301
CD414037
CD515274
CD515079
CD505051
CD505001
CD505052
CD505002
CD505497
CD505508
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HYJMRA10D
HCPCH3C1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW26ADT8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Afzekering apparaat | 16 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 910 mm |
| Breedte buitenunit | 810 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 4,31 |
| Diepte binnenunit | 447 mm |
| Diepte buitenunit | 280 mm |
| EER (koeling) | 4,41 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming bij gemiddelde omstandigheden | A+ |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|51 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|53 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|62 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 18 kg |
| Gewicht buitenunit | 34 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 190 mm |
| Hoogte buitenunit | 580 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 2,6|2,6 kW |
| Koudemiddelinhoud | 0,87 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 400|600 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 400|600 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 15 m |
| Max. leidinglengte | 35 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4,3 |
| SEER (koeling) | 7,2 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,52 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 3,2|3,2 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 340 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 202 % |