PAC SET kanaal 8-serie 20 kW (R32) 400V
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW200AUDZ8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Afzekering apparaat | 25 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1400 mm |
| Breedte buitenunit | 1100 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 3,75 |
| Diepte binnenunit | 858 mm |
| Diepte buitenunit | 390 mm |
| EER (koeling) | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 52|58 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 52|58 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|61 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|61 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|81 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|76 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 84 kg |
| Gewicht buitenunit | 140 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 420 mm |
| Hoogte buitenunit | 1650 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|19 kW |
| Koudemiddelinhoud | 4,6 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 3400|4400 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 3400|4400 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 100 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 7/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|19 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|17 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 3,9 |
| SEER (koeling) | 6 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 22,22 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|22 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 237 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 153 % |
Downloads
PAC SET kanaal 8-serie 20 kW (R32) 400V
AUW200AUDZ8-1
AUW200U6RZ8
AUD200UX4RPH8
YXEC01U1E-INCL
Optionele keuze
CD303031
CD303035
CD506303
CD506305
CD515669
CD404301
CD414037
CD515282
CD515079
CD505052
CD505002
CD505056
CD505006
CD505499
CD505509
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HYJMRA10D
HCPCH3C1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW200AUDZ8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Afzekering apparaat | 25 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1400 mm |
| Breedte buitenunit | 1100 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 3,75 |
| Diepte binnenunit | 858 mm |
| Diepte buitenunit | 390 mm |
| EER (koeling) | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 52|58 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 52|58 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|61 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|61 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|81 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|76 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 84 kg |
| Gewicht buitenunit | 140 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 420 mm |
| Hoogte buitenunit | 1650 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|19 kW |
| Koudemiddelinhoud | 4,6 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 3400|4400 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 3400|4400 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 100 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 7/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|19 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|17 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 3,9 |
| SEER (koeling) | 6 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 22,22 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|22 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 237 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 153 % |