PAC SET kanaal 8-serie 17,5 kW (R32) 400V
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW175AUDW8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Afzekering apparaat | 25 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1400 mm |
| Breedte buitenunit | 1100 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 3,71 |
| Diepte binnenunit | 800 mm |
| Diepte buitenunit | 450 mm |
| EER (koeling) | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 38|44 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 38|44 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|62 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|62 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|65 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|65 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 53 kg |
| Gewicht buitenunit | 109 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 300 mm |
| Hoogte buitenunit | 875 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|16 kW |
| Koudemiddelinhoud | 3,4 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 2000|2500 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 2000|2500 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 85 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|16 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|10 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4 |
| SEER (koeling) | 6,1 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 15,88 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|17 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 241 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 157 % |
Downloads
PAC SET kanaal 8-serie 17,5 kW (R32) 400V
AUW175AUDW8-1
AUW175U6RW8
AUD175UX4REH8
YXEC01U1E-INCL
Optionele keuze
CD303132
CD303043
CD303139
CD506303
CD506305
CD505303
CD404301
CD414037
CD515282
CD515079
CD505052
CD505002
CD505054
CD505004
CD505498
CD505508
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
AEHW4G1
HYJMRA10D
HCPCH3C1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | AUW175AUDW8-1 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | RAC/PAC |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Afzekering apparaat | 25 A |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte binnenunit | 1400 mm |
| Breedte buitenunit | 1100 mm |
| Condensorunit, watergekoeld | Nee |
| COP (verwarming) | 3,71 |
| Diepte binnenunit | 800 mm |
| Diepte buitenunit | 450 mm |
| EER (koeling) | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau binnenunit koelen | 38|44 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau binnenunit verwarmen | 38|44 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit koelen | 0|62 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau buitenunit verwarmen | 0|62 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau binnenunit | 0|65 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau buitenunit | 0|65 dB(A) |
| Gewicht binnenunit | 53 kg |
| Gewicht buitenunit | 109 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte binnenunit | 300 mm |
| Hoogte buitenunit | 875 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur binnenunit | Grijs |
| Koelcapaciteit | 0|16 kW |
| Koudemiddelinhoud | 3,4 kg |
| Leidingset meegeleverd | Nee |
| Leidingset met snelkoppelingen | Nee |
| Luchtdebiet koelen | 2000|2500 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 2000|2500 m³/h |
| Max. hoogteverschil | 30 m |
| Max. leidinglengte | 85 m |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Met klokprogramma/timer | Ja |
| Min. leidinglengte | 7,5 m |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nom. diameter zuigleiding | 5/8" |
| Opgenomen vermogen bij koelen | 0|16 kW |
| Opgenomen vermogen bij verwarmen | 0|10 kW |
| SCOP bij gemiddelde omstandigheden | 4 |
| SEER (koeling) | 6,1 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 9,52 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 15,88 mm |
| Verwarmingscapaciteit | 0|17 kW |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
| ηs, c (seizoensgebonden energie-efficiëntie voor ruimtekoeling) | 241 % |
| ηs, h (bij gemiddelde omstandigheden) | 157 % |