PAC/FM kanaal binnendeel 8-serie 5,2 kW (R32)
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | ADT52UX4RCL8 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Professional Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte | 1180 mm |
| Diepte | 447 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 33|41 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 33|41 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|57 dB(A) |
| Gewicht | 24,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 190 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Koelcapaciteit | 1,5|7 kW |
| Luchtdebiet koelen | 780|900 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 780|900 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Single-split/multi-split |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 1/2" |
| SCOP (verwarming) | 4,6 |
| SEER (koeling) | 7 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 12,7 mm |
| Verpakkings Breedte | 1350.0 |
| Verpakkings Gewicht | 26.0 |
| Verpakkings Hoogte | 285.0 |
| Verpakkings Lengte | 565.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,5|7,3 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
Downloads
PAC/FM kanaal binnendeel 8-serie 5,2 kW (R32)
ADT52UX4RCL8
ADT52UX4RCL8
Optionele keuze
CD303041
CD303131
CD303138
CD404301
CD414037
CD505051
CD505053
CD505037
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
HCPCH3C1
AEHW4G1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | ADT52UX4RCL8 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Professional Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte | 1180 mm |
| Diepte | 447 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 33|41 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 33|41 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|57 dB(A) |
| Gewicht | 24,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 190 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Koelcapaciteit | 1,5|7 kW |
| Luchtdebiet koelen | 780|900 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 780|900 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Single-split/multi-split |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 1/2" |
| SCOP (verwarming) | 4,6 |
| SEER (koeling) | 7 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 12,7 mm |
| Verpakkings Breedte | 1350.0 |
| Verpakkings Gewicht | 26.0 |
| Verpakkings Hoogte | 285.0 |
| Verpakkings Lengte | 565.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,5|7,3 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |