PAC/FM kanaal binnendeel 8-serie 3,5 kW (R32)
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | ADT35UX4RBL8 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Professional Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 447 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|53 dB(A) |
| Gewicht | 18 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 190 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Koelcapaciteit | 1,3|4,2 kW |
| Luchtdebiet koelen | 400|600 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 400|600 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Single-split/multi-split |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| SCOP (verwarming) | 4,3 |
| SEER (koeling) | 7 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,525 mm |
| Verpakkings Breedte | 1080.0 |
| Verpakkings Gewicht | 19.0 |
| Verpakkings Hoogte | 285.0 |
| Verpakkings Lengte | 565.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,3|5 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
Downloads
PAC/FM kanaal binnendeel 8-serie 3,5 kW (R32)
ADT35UX4RBL8
ADT35UX4RBL8
Optionele keuze
CD303040
CD303130
CD303298
CD404300
CD414037
CD505051
CD505052
CD515626
CD515627
Optionele keuze
RA01Z
RCHRVD01
Optionele keuze
YJEC01TE
B544
HCPCH3C1
AEHW4G1
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | ADT35UX4RBL8 |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Professional Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 447 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 30|36 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|53 dB(A) |
| Gewicht | 18 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 190 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Koelcapaciteit | 1,3|4,2 kW |
| Luchtdebiet koelen | 400|600 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 400|600 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Single-split/multi-split |
| Model (binnenunit) | Plafondinbouw (kanaal) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| SCOP (verwarming) | 4,3 |
| SEER (koeling) | 7 |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,525 mm |
| Verpakkings Breedte | 1080.0 |
| Verpakkings Gewicht | 19.0 |
| Verpakkings Hoogte | 285.0 |
| Verpakkings Lengte | 565.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,3|5 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |