Fresh master wand multi-split binnendeel 2,6 kW (R32)
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | QF25XW1EG |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Room Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Ja |
| Breedte | 978 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 26|38 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 26|38 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|53 dB(A) |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 313 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koelcapaciteit | 1|4 kW |
| Luchtdebiet koelen | 350|580 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 350|580 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Multi-split |
| Model (binnenunit) | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,52 mm |
| Verpakkings Breedte | 1060.0 |
| Verpakkings Gewicht | 18.5 |
| Verpakkings Hoogte | 430.0 |
| Verpakkings Lengte | 400.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,6|4,2 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |
Downloads
Fresh master wand multi-split binnendeel 2,6 kW (R32)
QF25XW1EG
QF25XW1EG
Optionele keuze
CD303040
CD303130
CD303298
CD404050
CD404141
CD414037
CD505051
CD505052
CD515626
CD515627
Kosten
Bedrag
Waarom kopen bij HS Climate Solutions
- Klantgerichte service en ondersteuning
- Betrouwbaarheid en innovatie
- Energiezuinigheid en duurzaamheid
Omschrijving
Specificaties
| Itemcode | QF25XW1EG |
|---|---|
| ProductType | SET |
| Serie | Room Airconditioning |
| OriginCode | CN |
| Status | None |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Binnenunit met buitenluchtaansluiting | Ja |
| Breedte | 978 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsdrukniveau koelen | 26|38 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau verwarmen | 26|38 dB(A) |
| Geluidsvermogenniveau | 0|53 dB(A) |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Hoogte | 313 mm |
| Inverter gestuurd | Ja |
| Kleur | Wit |
| Koelcapaciteit | 1|4 kW |
| Luchtdebiet koelen | 350|580 m³/h |
| Luchtdebiet verwarmen | 350|580 m³/h |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Model | Multi-split |
| Model (binnenunit) | Wand (hoog) |
| Nom. diameter vloeistofleiding | 1/4" |
| Nom. diameter zuigleiding | 3/8" |
| Type expansie | Buiten |
| Type koudemiddel | R32 |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6,35 mm |
| Uitwendige buisdiameter zuigleiding | 9,52 mm |
| Verpakkings Breedte | 1060.0 |
| Verpakkings Gewicht | 18.5 |
| Verpakkings Hoogte | 430.0 |
| Verpakkings Lengte | 400.0 |
| Verwarmingscapaciteit | 1,6|4,2 kW |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Werkingsprincipe | Koelen en verwarmen |